ARKADAŞIM KADİR HUZUR BULDU

 

İlk okuldan beri arkadaşım olan KASAPBAŞIZADE ailesinden merhum Abdurahman UĞUR (PAK ADAM)’UN oğlu Kadir Uğur Oğlu Nuri Uğur’u evlendirdi huzur buldu.

Emeklilik sonrası  Eşi Süheyla hanımefendinin rahatsızlığı nedeniyle  Adana’ya yerleşen Kadir Uğur, Eşinin vefatından sonra birlikte olduğu oğlu Nuri’ye babalık ve annelik görevi yaparak 22-05-2015 tarihinde kurduğu yuva ile huzura kavuştu.

Ankara’dan Arif Uğur, Sivas ve Mersinden ise Uğur Ailesinin katılımı ile    Pembe Köşk Düğün Salonunda ,Darendeli çelikler ailesinin torunu Nurgül Türkyaşar hanımefendiyi yaptığı düğün ile aile nüfusuna kayıt eden Kadir Uğur, önemli bir görevi yerine getirmenin huzurunu yaşadığı kadarda,Anne Süheyla hanımefendinin manevi gücünün tesirinden kopmamanın Hüzününüde birlikte yaşadı.

Yıllar sonra Arkadaşı İnş.Mühendisi Uğur Kaptan’ın düğün salonuna telefonla ulaşarak “hayırlı olsun,Kayın babalığın ” dilek ve  temennisine süprüz  muhatap olarak mutluluk yaşayan  Arkadaşım Kadir Uğur’a  yaptığı düğünün hayırlara vesile olmasını niyaz eder,Nurgül ve Nuri Uğur çiftine sağlıklı ve huzurlu yaşamlar dilerim.

Kadir arkadaşımın huzuru daim,düğünü hayırlı olsun.

SAM_4216 SAM_4202 SAM_4205 SAM_4214